Konsisto de la estraro


Prezidanto

Saïd Balouchi
Steinstraat 55
8172 CH Vaassen
Tel: +31 (0)684 316 394
Retpoŝta adreso: prezidanto@esperanto-nederland.nl

Sekretario

Pieter Engwirda
Wighenerhorst 49
6603 KH Wijchen
Tel: +31 (0)24-6455133
Retpoŝta adreso: sekretario@esperanto-nederland.nl

Kasisto

Loes Demmendaal
Duikerlaan 160
2903 AC Capelle aan den IJssel
Tel: +31 (0)10-2133320
Retpoŝta adreso: kasisto@esperanto-nederland.nl

Membro

Andries Hovinga
De Fennen 47
8918 CC Leeuwarden
Tel: +31 (0)628 916 262
Retpoŝta adreso: andries.hovinga@esperanto-nederland.nl

Estrarano pri instruado

Rob Moerbeek
Zwaansmeerstraat 48
1946 AE Beverwijk
Tel: +31 (0)251-231079
Retpoŝta adreso: rob.moerbeek@esperanto-nederland.nl

Aliaj gravaj adresoj



Infocentro

Ineke Emmelkamp
Arubastraat 12
9715 RW Groningen
Tel: +31 (0)50-5718842
Retpoŝta adreso: info@esperanto-nederland.nl
informado@esperanto-nederland.nl

Membroadministrado

Koos Scharroo
Vaartweg 24G
8382 EB Frederiksoord
Tel: +31 (0)622 413 267
Retpoŝta adreso: membroj@esperanto-nederland.nl

Sociaj medioj

Retpoŝta adreso: sociaj-komunikiloj@esperanto-nederland.nl

Redakcio membrogazeto Fenikso

Retpoŝta adreso: redakcio@esperanto-nederland.nl

Organizado studosemajnfinoj

Retpoŝta adreso: studosemajnfino@esperanto-nederland.nl

Welkom

Esperanto Nederland

Overige

Esperanto leren


Plaatselijke Groepen

Gratis

Geschiedenis

Bonvenon

Esperanto Nederland

Lokaj grupoj


Instruado

Turista informo

Ceteraj